Co nabízíme

Manikúra

Základní manikúra obsahuje dezinfekci rukou, odmočení ve vodní lázni s použitím mořské soli, zastřižení nebo zapilování přírodních nehtů do požadovaného tvaru, změkčení kůžiček a jejich následné zatlačení, masáž prstů s použitím olejíčku (na výběr různé vůně), použití vitamínového krému.

P-Shine

P-SHINE je čistě přírodní vyživovací metoda pro vaše vlastní nehty. Výrobky používané pro P-SHINE metodu neobsahují žádné syntetické chemikálie. Principem této metody je leštění nehtů a vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Základními látkami jsou: bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5.

Modeláž nehtů

Čisté a krásné ruce jsou součástí přispívající k pěstěnému  vzhledu každé ženy. Pokud ženě její vlastní nehty nemohou narůst do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů. Vlastní nehet lze prodloužit buď nanášením akrylové hmoty, nalepením umělého nehtu, gelů nebo kombinací těchto metod. Umělý nehet aplikujeme vždy tak, aby vypadal přirozeně a nebránil v růstu vlastnímu nehtu.

GEL – LAK

Inovativní gelový lak na nehty se používá přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou (stejně jako vrstvy gelu při aplikaci gelových nehtů). Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až 3 týdny.

CND® SHELLAC®

Patentovaná UV3 technologie pro modeláž nehtů zajišťuje vysoký zrcadlový lesk a dlouhé 14-ti denní nošení bez poškození. Nejšetrnější metoda zpevnění a lakování přírodních nehtů. Na rozdíl od gelů a gel-laků, které vyžadují při odstranění pilování, se odstranění tohoto laku provádí za pomocí SHELLAC odstraňovače, do kterého se na nehet na 10 minut odmočí. Díky speciální technologii se barevná vrstva rozpadne.

IBX Systém

Máte poškozené, oslabené, roztřepené nehty…. Nezoufejte. V našem salónu již nyní unikátní patentovaná technologie IBX system. Využijte našich služeb a Vaše ruce budou opět krásné.

IBX BOOST

IBX BOOST ™ BASE & IBX BOOST ™

Dokonalý povrch přírodního nehtu!

IBX BOOST vytvoří váš nehet  flexibilní a pevný, IBX BOOST je perfektním doplňkem IBX systému

IBX BOOST obsahuje na rozdíl od klasických UV/LED gelů pouze minimální množství monomerů, naopak obsahuje větší množství oligomerů. 

IBX BOOST je hypoalergenní, je vhodný i pro zákaznice které mají na klasické UV/LED gely alergii.

IBX BOOST vyhlazuje, posiluje a chrání nehtovou ploténku, funguje jako vyrovnávací vrstva.