O mně

Trebic_2015-12-03-63

Zdravím Vás, Jmenuje se Líba, žiji a pocházím z Brna. Mám starší dceru a mladšího synka a právě v době kdy mi končila tzv. mateřská dovolená jsem se rozhodovala co dál. Naskytla se mi možnost stát se manikérkou. Udělala si základní kurz a nastoupila do “práce”. Měla jsem štěstí, že jsem své začátky absolvovala v zaběhnutém nehtovém studiu kde nebylo o zákazníky nouze a tím jsem velmi rychle získávala potřebnou praxi. Během prvních měsíců jsem se dále “vzdělávala”, absolvovala několik ústních i praktických kurzů. A pak nastala doba, kdy jsem měla již svoji stálou klientelu v takovém počtu, že jsem se rozhodla otevřít vlastní nehtové studio. A tak vzniklo Nehtové studio MAKI.

A nyní, začátkem roku 2020 jsem prostory vyměnila. Nyní se nacházím v krásnem Salonu Goldenhair pod svoji novou hlavičkou – Nehty Nellis.

Tímto bych Vás do mého studia co nejsrdečněji pozvala.

Ke všem zákazníkům preferuji individuální přístup a snažím se dělat vše pro Vaši spokojenost.

V salónu na Vás čeká proti konkurenci mnoho výhod. Od pohodlného placení kartou, vynikající a přehledný online rezervační sytém, který Vás i den předem upozorní na Vaši domluvenou návštěvu. V chladném počasí určitě potěší se zdarma občerstvit šálkem dobré kávy či výběr z několika druhů čaje. V létě naopak možnost nealko nápojů v dostatečném výběru.

sc0000

sc0001
kurz